KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu: KYK bünyesindeki  erkek öğrencilerin kalabildiği bir devlet yurdudur. Dört bloktan oluşmakta; A, B, C ve D bloklar bulunmaktadır. Yurt kontenjanı 4000 kişinin üstündedir. Yeni bir öğrenci yurdudur. Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında yani KYK Yurtları’nda öğrenci olarak kalabilmek için her eğitim öğretim yılı başında www.turkiye.gov.tr adresinden KYK Yurdu başvurusu yapmanız gereklidir.

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu‘nda İstanbul Anadolu Yakası’nda üniversite okuyan öğrenciler kalmayı tercih etmektedir. Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye civarlarında üniversite okuyan erkek öğrenciler konaklamak için tercih etmektedir. Maltepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi  Acıbadem Üniversitesi, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu (MYO), Fenerbahçe Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi (İMÜ), İstanbul Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) bu yurda yakın üniversiteler arasındadır.

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu İletişim

KYK Mimar Sinan Yurdu telefon, KYK Mimar Sinan Yurdu adres, KYK Mimar Sinan Yurdu iletişim, KYK Mimar Sinan Yurdu fiyat bilgileri için okumaya devam edin.

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu Adres

ZÜMRÜTEVLER MAH. EMEK CD. NO: 91 MALTEPE/İSTANBUL

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu Telefon

Telefon : 0(216) 371-0191

Faks: 02163710192

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu Fiyat

KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu ücreti, KYK Mimar Sinan Öğrenci Yurdu fiyatı belirlendi. KYK Mimar Sinan Yurdu fiyat

2020 senesi için KYK yurt depozito ücreti 273 TL – 340 TL arasında değişmekte. Yurt fiyatı da 215 TL ile 310 TL arasında değişiyor. Güncel ücret için lütfen Mimar Sinan Öğrenci Yurdu’nu telefonla arayarak bilgi alınız..

Özellikler

Puan Ver ve Yorum Yaz

Bu yurda değerlendirmeniz

angry
crying
sleeping
smily
cool
Seç

Yorumunuz 140 karakterden uzun olmalıdır