KYK İyimaya Öğrenci Yurdu, İstanbul Sancaktepe’de bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu: KYK’ya bağlı bir kız yurdudur. İki bloktan oluşmakta; A ve B bloklar bulunmaktadır. Yeni hizmete başlayan bir kyk yurdudur. İyi bir yurt olmasına karşın konumu itibariyle öğrenciler şikayet etmektedir. KYK yurtlarına başvurular her eğitim öğretim yılı başında genelde Eylül ayında başlamaktadır, E-Devlet ile kyk yurt başvurusu yapabilirsiniz.

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu‘nda İstanbul Anadolu Yakası’nda üniversite okuyan kız üniversite öğrencileri bu yurtta konaklamak istemektedir. Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Pendik, Sultangazi, Ümraniye ve Maltepe ilçelerinde üniversite okuyan kız öğrenciler konaklamak için tercih etmektedir. Doğuş Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi, İstanbul İstinye Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi veYeditepe Üniversitesi bu yurda yakın üniversitelerdir.

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu İletişim

KYK İyimaya Yurdu telefon, KYK İyimaya Yurdu adres, KYK İyimaya Yurdu iletişim, KYK İyimaya Yurdu fiyat bilgileri için okumaya devam edin.

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu Adres

OSMANGAZİ MAH. ERGUVAN SOK. NO:8 SANCAKTEPE/İSTANBUL

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu Telefon

Telefon : 0(216) 311-15-23

Faks : 02163111525

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu Fiyat

KYK İyimaya Öğrenci Yurdu ücreti, KYK İyimaya Öğrenci Yurdu fiyatı açıklanmıştır. KYK İyimaya Yurdu fiyat

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK yurt depozito ücreti 2020 senesi için 273 TL – 340 TL arasında değişmektedir. Yurt fiyatı da 2020 yılı için 215 TL ile 310 TL arasında bulunmaktadır. Güncel ücret için lütfen İyimaya Öğrenci Yurdu’nu arayarak yurt fiyatını sorunuz.

Özellikler

Puan Ver ve Yorum Yaz

Bu yurda değerlendirmeniz

angry
crying
sleeping
smily
cool
Seç

Yorumunuz 140 karakterden uzun olmalıdır